Slider
Žiadosti                             Dátum: 20. 09. 2019
Žiadosť na post ADMINA CS 1.6
Žiadosť o Unban CS 1.6
Výsledky žiadostí
Vyskúšať GoldenVIP
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Žiadosť na post ADMINA CS:GO
Žiadosť o Unban CS:GO
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Čítať tému
Game-server.sk » Counter-Strike : Global Offensive » Žiadosť o unban na csgo server
 Vytlačiť tému
Perma - MultiCheats
Cad1rakor
* Meno: :joy: Cad1rakor :joy: ESKETIT
* Ip: prý není povinné - (Ptal jsem se admina)
* Steamid: STEAM_1:1:448388859
* Zabanovaný adminom: JayNight98
* Výpis s konzoly: prý není povinné - (Ptal jsem se admina)
Obhajoba: Ban byl neoprávněný, prý to bylo za bhop a wallhack, 128tickový server a na kolečku myši jump, tudíž se to lehce spamuje, mapy mám nahrané a znám pozice, tím pádem vím, kam mám předmiřovat, aby se mi to vyplatilo a nedíval jsem se někam, kam nemusím, tak bych dostal free kill. Na mm mám rank MGE, dropnul z DMG, wingman unranked, ale byl LE.

JayNight98 Administrátor
Demo: http://leteckaposta.cz/270440793

JayNight98 Administrátor
Za mňa je tam auto-bunnyhop pretože zo začiatku dal 4 bunnyhopy po sebe a spravil zlé strafy čiže ho to malo trocha spomaliť lenže on šiel ďalej takým istým tempom + robil nízke skoky pretože pokiaľ na tom servri skočíte tak to neskočí tak nízko preto mi to prišlo ako keby mal auto-bunnyhop pretože hneď ako dopadol tak spravil ďalší pokiaľ nič nemá tak pekný bunnyhop ale divný. A za druhé s jozinom sme sa zhodli že má wh pretože jozino ma upozornil nato že nejako divne skáče a pozerá nenápadne do stien tak som ho šiel pozrieť aj ja a keďže už som ho raz pozeral a hral tiež tak že nenápadne pozeral cez steny ale nemal som demo čiže som ho nemohol zabanovať.

Za mňa cheaty .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Enjoy the rest of the day

sasukes Administrátor
Pome tu riešiť rovno ďalši pripat
aizawa - ban za wallhack
demo:
http://leteckapos.../851336089

podľa mňa, su čisty aj jeden aj druhy

ps.: aizawa je Grek, malo kedy si chce žiadat unban niekto zo zahraničia, a kedže nevie po slovensky nevie tak tažko mu vysvetlit ako podat unban, tak to rieši cez mňa
U made my day ;) :D

JayNight98 Administrátor
Pokiaľ by ste chceli vidieť viac od :joy: Cad1rakor :joy: ESKETIT tak požiadajte demo od jozina on točil dlhšie ako ja.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Enjoy the rest of the day

sasukes Administrátor
JayNight98 napísal:

Za mňa je tam auto-bunnyhop pretože zo začiatku dal 4 bunnyhopy...
Za mňa cheaty .

Práve na tom serveru kde si ho zabanoval je zľahčeny bhop pluginom, ale aj tak ten bunny hop bol že stračidelne zly :D

tie 4 jumpy nieje velka vec, na 64tikovom servery spraviš niekedy lahko 4 jumpy

U made my day ;) :D

Cad1rakor
Když dáš správný bunnyhop, tak skočí nízko a rychlost budeš mít. Hodilo by se mi, kdyby jsem mohl dát i nějaký důkaz, ale dohužel... v csgo souborech se nikdo nevyzná... ani já...
Byl bych schopný jít klidně na jiný server, nebo tak něco... klidně, ale stejně by do toho nikdo nešel... prostě by mě zajímalo, jestli bych mohl sem hodit nějaký důkaz, když nevím, kde co hledat... co by pomohlo... nikdy jsem ban neměl.

Cad1rakor
Ano, i na mm serveru jsem už několikrát hodil i dost dobrý bhop, ale tam to je spíše o lucky, než o samotnem strafu, ...

Cad1rakor
Tak to je super, že se nikdo nedokáže vyjádřit... v ateamu jsou lidi přeba půlroku neaktivní. Forum asi taky nikdo neřeší... takže na zamítnutí nebo odbanování mohu čekat měsíc, a stejně se to nakonec zamítne, protože tomu nikdo nevěří nic... takže mohu rovnou hledat jiný server... pač čekat měsíc, aby to stejně nemělo žádný smysl... Takže děkuji za sebraný čas, fakt NICE :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Cad1rakor
Jaj... Az teď jsem si přečetl zpravu od Lumena... Dobře v klidu klidne pockam... Tudíž prosím zatím ignorujte zpravu nahoře...

Lokislav Administrátor
Tie bany za bhopy tu budu chodit aj nadalej, je zbytocne ulahcovat bhop pluginom na uz 128 tickovom severy a potom hrozit banom. Je to ako keby vlada schvalila predaj marihuany ale zaroven hrozila vazenim jej pouzivanim. Trochu to nejde dokopy.

Cad1rakor
TRUE

- Marek - Administrátor
no, podľa môjho názoru si tento človek zaslúži unban. Bunnyhop sa ťažko odhaľuje, pokiaľ to nerobí naozaj tak, že chce byť odhalený naschvál. Dá sa to naučiť, sám som strávil kopu hodín na bhop serveroch, čo sa týka wallhacku, ten momentálne neviem dokázať, kedže demo tu nie je o tom.

Počúvaj ma, ak si aj ten bunnyhop použil a momentálne je na tebe či sa priznáš aj nie, život ma naučil, že ľudom never ale povedzme, že tebe verím a nepoužil si ho a ak áno, tak s tým jednoducho prestaň.

Chápem, že si nahnevaný, že sa to pomaly rieši, ale aj my sme len ľudia, no snažím sa vychádzať v ústrety.

Za mňa máš UNBAN, neviem či jozinoo príde alebo nie, ale na demo s wallhackom by som sa pozrel veľmi rád. Kava

Upravil - Marek - Administrátor dňa 22.08.2019 14:04
„Život je ako hra: nezáleží na tom ako dlho hráš ale na tom ako to bolo zahrane ...“

Adminom od 17.12.2015.

admin Hlavný administrátor
Unban

AK TI ODPOVEĎ VO FÓRE POMOŽE NEZABUDNI POĎAKOVAŤ ciže palec hore

http://steamsignature.com/card/0/76561198022544344.png

Cad1rakor
Děkuji, bhop scripty jsem nikdy nepoužil, stejně jkao cheaty samotné.

Prejdite na fórum:
Užívateľov online: 0 ║ Hostí online: 10
Avatar admin Hlavný administrátor OFFLINE
No avatar suicidee_ OFFLINE
No avatar fynCoo Administrátor OFFLINE
Avatar Lokislav Administrátor OFFLINE
No avatar BOT Kapriss Administrátor OFFLINE
Avatar Lumen Hlavný administrátor OFFLINE
Avatar sasukes Administrátor OFFLINE
Avatar - Marek - Administrátor OFFLINE
Najnovší užívateľ: suicidee_

Celkom návštev: 1,060,583
Zaregistrovaný uživatelia: 2206

Nikto dnes nemá narodeniny

Štatistika webu
Všetkých tém vo fóre: 543
Všetkých príspevkov vo fóre: 7028
Všetkých komentárov : 121
Všetkých noviniek: 110
Všetkých článkov: 27
Príspevkov v shoutboxe: 1785
Zabanovaných užívateľov: 84
Posledný BAN
Posledný ban na cs 1.6 serveroch:
Nick: SeMaKKa
ID: STEAM_0:0:378224632
Admin: Lumen
Dôvod banu: Cheater
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | Snow (fy_snow)

Posledný ban na csgo serveroch:
Nick: siema byku
ID: STEAM_1:1:516043488
Admin: fynCo
Dôvod banu: Wallhack
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | CSGO OldDust2/Mirage [!ws !knife !gloves]

Štatistika banov na CS1.6:
Celkom adminov: 11
Dnes udelených banov : 0
Celkom banov : 8001
Top admin: laibach Udelených banov: 573

Váš status:
Nemáš u nás BAN

Štatistika banov na CSGO:
Celkom adminov: 7
Dnes udelených banov : 8
Celkom banov : 3500

Váš status:
Nemáš u nás BAN

Práve teraz online administrátori 0
Bodový systém
MiestoNickBody
1brandess385
2M381
3Sukelino237
4Smajlo88193
5Woody156
6Jolo128
7Repi92
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

sasukes Administrátor
15.09.2019 18:41
@Andy: derank.me určite pomože
No avatar
Andy
15.09.2019 17:03
Zdravím potrebujem boost od ranku LE na Silver rank kto by mi pomohol ? :)
Lokislav Administrátor
14.09.2019 09:07
OLD D2 MINIMAPKA NA STIAHNUTIE, ludia sa na nu pytali, reuploadol som ju opat, minuly link sa pokazil https://drive.goo...0rrGs-
x-WJ
sasukes Administrátor
05.09.2019 12:37
@Panacik: praveze tieto 2 mapy sa daju,
No avatar
Panacik
05.09.2019 11:38
zrovna na týchto dvoch mapách kde sú stage práveže sa t odať za 15 sekúnd nedá alebo? :D