Slider
Žiadosti                             Dátum: 20. 09. 2019
Žiadosť na post ADMINA CS 1.6
Žiadosť o Unban CS 1.6
Výsledky žiadostí
Vyskúšať GoldenVIP
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Žiadosť na post ADMINA CS:GO
Žiadosť o Unban CS:GO
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Čítať tému
Game-server.sk » Counter-Strike : Global Offensive » Žiadosť o unban na csgo server
 Vytlačiť tému
žiadosť o unban
Lokislav Administrátor
Vies, ze si nepovedal vsetko. So mnou sa nedohodnes, jedine s hlavnym adminom.

IvaNNNka Hl. Admin serverov
Minuly ban sme riešili s fyncom na discorde a evry bol cely cas ticho, obhajoba ziadna, aj ked demo bolo ciste, cakala som viac, no nepovedal ani slovo :D myslim ze je zbytocne nejak sa dohadovat. Za miernu aroganciu by som to nechala aspon na tyzden na skludnenie pubertalnych hormonov a predvadzania
Boh odpúšťa, ja nie! :)

EvryTimeMe
Každého zaujíma niečo iné niekoho alkohol a niekoho hry. Vtedy ny discorde nebolo moje meno ani spomenuté. Ban na týžden si nezaslúžim kedže som bol zabanovaný za nič. Len som sa bránil.
FUCK STEAM SUPPORT Banan

Nech rozhodne ten najvyššie postavený.
Za mňa perma nie

Lokislav Administrátor
EvryTimeMe napísal:
Ban na týžden si nezaslúžim kedže som bol zabanovaný za nič. Len som sa bránil.

Si schopny citania a zapamatania si textu, v to verim. Bez toho by si sa v zivote takto daleko nedostal. Avsak napriek vyssie spomenutej schopnosti si absolutne odignoroval ostatne posty, kde nejeden administrator tvrdil, ze si ocividne jaynighta baitoval. A odignoroval si to do takeho stupna, ze mas dojem, ze nemas sa k comu vyjadrit, ako keby si klamal resp. presviedcal sameho seba. Odmietas zaroven objasnit ako a preco si triasol myskou, co povazujeme za jeden z hlavnych pokusov o navodenie admina k tvojmu uz vykonanemu banu.

Bez tvojej obhajoby necakaj vyhodenie JayNighta ani rychle vybavenie banu. Si zodpovedny sam za seba, nemas 6 rokov aby prisiel rodic na forum a objasnil, ze maly Kristian si len robil srandicky. Toto divadlo z tvojej strany ma uz irituje, nebudem sa uz dalej vyjadrovat. Vies velmi dobre identifikovat, kde si zrobil chyby a ja ich uz vytycovat nebudem.

admin Hlavný administrátor
ja mam chut nechat permu len tak zo srandy
AK TI ODPOVEĎ VO FÓRE POMOŽE NEZABUDNI POĎAKOVAŤ ciže palec hore

http://steamsignature.com/card/0/76561198022544344.png

:O

EvryTimeMe
*hih*
FUCK STEAM SUPPORT Banan

sasukes Administrátor
a zase cely ignor od lokiho postu a len smajl, tvoje spravanie je namna už priliš,
a pomaly sa priklanam k adminovy a nechat ti tu permu, a dovody na to su:
1. ten chat s kaprisom
2. baitenie admina
3. arogantnost
4. ignor postov a zamietnutie vysvetlit veci, ktore sa ťa pytame
U made my day ;) :D

EvryTimeMe
Dôvod 1. a 2. má taký istý význam. A v pravidlách sa nikde nepíše že za baitovanie je Ban. 3. Dôvod "ako vy mne, tak ja vám". 4. Dôvod , už som sa k tomu vyjadril ale vy ste to asi nezachytili.
FUCK STEAM SUPPORT Banan

sasukes Administrátor
EvryTimeMe napísal:

Dôvod 1. a 2. má taký istý význam. A v pravidlách sa nikde nepíše že za baitovanie je Ban. 3. Dôvod "ako vy mne, tak ja vám". 4. Dôvod , už som sa k tomu vyjadril ale vy ste to asi nezachytili.

tvoje vysvetlenie je, že hraš s najnižšou senskou akou možeš? rlly? ok,
ako vy mne tak ja vam, ja v postov od adminov a odomna nevidim arogantnost ale ok

Lumen Hlavný administrátor
Envy dostane ban urcite, uz len ide o to zaco a na ako dlho.
Člen rádu nemilosrdných sestier administrátoriek.
Serve and protect (read: punish and enslave)

sasukes Administrátor
EvryTimeMe napísal:

taze sa priznavas ze si ho baitil, vedel si, ze sa stale uci rozpoznavat cheatera.
Skus si predstavit seba na miesto jaynighta, ucis sa narockya typek ta zacne baitovat,trasial by s mysou jak keby zapinal vypinal ab atd len aby si mu dal ban a aby z teba urobil debila, nebol by si nasraty?,

a to baitenie ze neni v pravidlach :
poznas nepisane pravidla? jak mas only A napr?
a ludska moralka ti nic nehovori? čo tak menši respekt k ludom?
Upravil sasukes Administrátor dňa 11.09.2019 11:26

fynCoo Administrátor
Nechcem rýpať, ale keďže sa tu spomenulo že sa Jay učí resp. zlepšuje v rozpoznávaní cheaterov od legit hráčov nemal by sa najprv s niekym poradiť alebo poslať demo ostatným a počkať na názor? Lebo takto sa to zbytočne komplikuje.
*devil*

sasukes Administrátor
fynCoo napísal:

Nechcem rýpať, ale keďže sa tu spomenulo že sa Jay učí resp. zlepšuje v rozpoznávaní cheaterov od legit hráčov nemal by sa najprv s niekym poradiť alebo poslať demo ostatným a počkať na názor? Lebo takto sa to zbytočne komplikuje.

ked si si isty že človek cheatuje na 70% a k tomu najdeš jeho stary učet kde ma VAC tak mi chceš povedať, že by si mu nedal ban?

JayNight98 Administrátor
Ľudia, áno je pravda že sa stále celkom učím rozpoznať cheatera aj keď to tak trocha viem. Nikto predsa nieje dokonalý a ten ban som evrymu dal kvôli tomu že pokiaľ som normálne hral a zomrel som tak skoro nikdy netriasol s tou myšou možno tak raz z 20 čo som sa na neho pozeral. Niekedy som aj napísal na začiatku "kill" do konzole a pozeral som ho celé kolo a nikdy s tou myšou netriasol tak mi to prišlo ako keby to robil nejaký program alebo ako keby si snažil niečo skrývať.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ENJOY THE REST OF DAY

fynCoo Administrátor
účet mu bol odcudzený a ten dotyčný na ňom cheatoval. Nech je evry aký chce, myslím že má dosť rozumu na to aby necheatoval s knifom v inventári (ten knife je na účte s VACom).
*devil*

sasukes Administrátor
fynCoo napísal:

účet mu bol odcudzený a ten dotyčný na ňom cheatoval. Nech je evry aký chce, myslím že má dosť rozumu na to aby necheatoval s knifom v inventári (ten knife je na účte s VACom).

fyncoo ak existuju takyto tupy ludia:
https://www.faceb...0NTU0Nzk0/

tak ja už ničomu neverim, možno cheatoval možno nie, verit/neverit sa rozhodne každy zvlašť

Lokislav Administrátor
Podla mna je jednoducho irelevantne, ci ma vac ban na maine alebo nie.

Hlavnym problemom je to, co pisal Kaprisovi, a to, ako sa choval na deme. Ocividne mal nieco za lubom. Problem je aj to, ako sa choval tu. Evry je v pohode hrac, je tichy, nekonfliktny. No v momente ako ma interagovat s ludmi sa chova bezocivo a opovrhlivo, vid tu. Verim, ze z toho po puberte vyrastie a ja by som ho napriek tomu vsetkemu rad pravidelne vidaval na GS.

Navrhujem: dajme mu este par dni oddych a potom tak v nedelu vecer unban. Nech sa to uz neopakuje, ani tie baity, ani to chovanie.

BOT Kapriss Administrátor
Suhlasim s Lokim nech si da do neďele pokoj a v neďelu by som mu dal unban

Prejdite na fórum:
Užívateľov online: 1 ║ Hostí online: 13
Avatar admin Hlavný administrátor OFFLINE
No avatar suicidee_ OFFLINE
No avatar fynCoo Administrátor OFFLINE
Avatar Lokislav Administrátor OFFLINE
No avatar BOT Kapriss Administrátor OFFLINE
Avatar Lumen Hlavný administrátor OFFLINE
Avatar sasukes Administrátor OFFLINE
Avatar - Marek - Administrátor OFFLINE
Najnovší užívateľ: suicidee_

Celkom návštev: 1,060,560
Zaregistrovaný uživatelia: 2206

Nikto dnes nemá narodeniny

Štatistika webu
Všetkých tém vo fóre: 543
Všetkých príspevkov vo fóre: 7028
Všetkých komentárov : 121
Všetkých noviniek: 110
Všetkých článkov: 27
Príspevkov v shoutboxe: 1785
Zabanovaných užívateľov: 84
Posledný BAN
Posledný ban na cs 1.6 serveroch:
Nick: SeMaKKa
ID: STEAM_0:0:378224632
Admin: Lumen
Dôvod banu: Cheater
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | Snow (fy_snow)

Posledný ban na csgo serveroch:
Nick: siema byku
ID: STEAM_1:1:516043488
Admin: fynCo
Dôvod banu: Wallhack
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | CSGO OldDust2/Mirage [!ws !knife !gloves]

Štatistika banov na CS1.6:
Celkom adminov: 11
Dnes udelených banov : 0
Celkom banov : 8001
Top admin: laibach Udelených banov: 573

Váš status:
Nemáš u nás BAN

Štatistika banov na CSGO:
Celkom adminov: 7
Dnes udelených banov : 8
Celkom banov : 3500

Váš status:
Nemáš u nás BAN

Práve teraz online administrátori 0
Bodový systém
MiestoNickBody
1brandess385
2M381
3Sukelino237
4Smajlo88193
5Woody156
6Jolo128
7Repi92
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

sasukes Administrátor
15.09.2019 18:41
@Andy: derank.me určite pomože
No avatar
Andy
15.09.2019 17:03
Zdravím potrebujem boost od ranku LE na Silver rank kto by mi pomohol ? :)
Lokislav Administrátor
14.09.2019 09:07
OLD D2 MINIMAPKA NA STIAHNUTIE, ludia sa na nu pytali, reuploadol som ju opat, minuly link sa pokazil https://drive.goo...0rrGs-
x-WJ
sasukes Administrátor
05.09.2019 12:37
@Panacik: praveze tieto 2 mapy sa daju,
No avatar
Panacik
05.09.2019 11:38
zrovna na týchto dvoch mapách kde sú stage práveže sa t odať za 15 sekúnd nedá alebo? :D