MENO: HESLO:
REGISTRÁCIA
Žiadosť na post ADMINA CS 1.6
Žiadosť o Unban CS 1.6
Vyskúšať GoldenVIP
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Žiadosť na post ADMINA CS:GO
Žiadosť o Unban CS:GO
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Čítať tému
Game-server.sk » Counter-Strike : Global Offensive » Žiadosť na post admina CSGO
 Vytlačiť tému
žiadosť na admina [ JailBreak ]
MrFlexx20
Vaše web id: 2392

Herné meno: Mr. Dollar | pvpro.com

Vek: 15 ( onedlho :D )

Steam id: STEAM_1:1:514413234

Server: JailBreak Server [Práva: kick, ban,]

Bol admin na: Dávnejšie na minecraft servery cca. 1. rok

Pre game-server spravil: Pomohol som zrekonštruovať JB server

O game-server sa dozvedel z: cska hľadaním komunitných kompetetívnych serverov

Dokážete: ROZHODNÚŤ O SPRAVODLIVOSTI A NESPRAVEDLIVOSTI HRÁČOV, VYSVETLIŤ ZA AKÚ VEC DOSTAL ODSÚDENÝ HRÁČ BAN ALEBO KICK,

Niečo o vás: Rád pomáham ľuďom ale nemám rád tých ktorý porušujú pravidla

Link na váš facebook: https://www.facebook.com/Mr.Flexx2020/

Pre prijatie do admin teamu musíš spĺňať tieto požiadavky:
-mať viac ako 16 rokov. ( 15 rok hore dole :D )
-mať čistý steam ( bez banov či už komunitných alebo vac). (Áno som čistý :D )
-slušné správanie. ( Nieje problém viem sa ovládať :) )
-nekonfliktný ( snažím sa nerobiť problémi )
-na svojom steam účte Prime status (Áno ale chýba mi loyality badge PS: prime som si aj kúpil)
-funkčný mikrofon (Áno)
-mať nahratých min 100 hodín na naších serveroch (Neviem to asi nemám ani neviem ako to zistiť ale myslím si že som dosť aktívny :) )
-nahlasovať narušiteľov na servery ( Samozrejme :) )

PS: chcel by som sa ospravedlniť ak sa v texte našli nejaké gramatické chyby :)

FreeSby Administrátor

http://hlstatsx.crew...ayer=28417

http://hlstatsx.crew...amp;page=1

Začneme najprv asi takto..

Hneď nespĺňaš prvé kritérium a to je vek! je tam napísané viac ako 16! žiadne hore dole ako si napísal o tom určuje Náš AT,

Za ďalšie dávnejšie si bol admin na Minecrafte žiadaš si práva na Minecraft alebo na CSko? Pokiaľ viem na Csko tak že, mal by si si to opraviť a napísať že NIE!,

Ak by si sa vedel ovládať tak sa každým jedným slovom nepoužiješ "emoji"

Pomohol som zrekonštruovať JB server: Ako ?!

Takto v krátkosti hlavný bod nespĺňaš a to je vek a po ďaľšie správanie
Za mňa:
NIE

Raz zato všetko pôjdem určite do pekla !*devil*

admin Hlavný administrátor
pomal mne
AK TI ODPOVEĎ VO FÓRE POMOŽE NEZABUDNI POĎAKOVAŤ ciže palec hore

http://steamsignature.com/card/0/76561198022544344.png

sasukes Administrátor
-Mali sme tu aj 14-15ročnych adminov stym problem nevidim
a sam si myslim že ti dobry admini su vekoho od 14-17,pretože pride stredna, vyška alkohol atd. ale to je mimo temy teraz

-bol si na mc adminom ok ako si tam dopadol,prečo si po roku skončil?

-pamatam že si mi pisal že či sa da upravit JB asi tak pred pol rokom/rokom ale či si pisal s laibim to vieš len ty a on

-ten chat: smajliky mi nevadia, tiež ked si kuknem moj chat tak je tam mega vela smailov, skoro v každej vete ale vacsina ludi a aj dokonca ty mate problem s ludi zo zahraničia, pride polak/rusak/ukrajinec/srb a hned začinate hate-tit že to určite zase čiter, sk****ny d**nt že to je atd., a tomu sa aj hovori rasismus

-takže ja ti davam nie, len kvoli tomu chatu, zmen uhol pohladu na ludi, zmen sam seba k lepšiemu a možeš požiadat o prava znovu

srry ale nie

U made my day ;) :D

FreeSby Administrátor
Ak uvidíme na tebe že si sa zmenil potom nevidím dôvod :)
Zmeň do týždňa správanie ukáž nám že nato máš ! *boss*

MrFlexx20
Takže ja by som rád začal s tým správaním áno každý chytíme niekedy nervy pri onetap-e alebo podobných veciach snažím a ďalej aj plánujem sa snažiť "nechytiť nervy" ale zasa čo sa týka JB tak tam platia pravidlá ako CT musí mať mikrofón inak nemôže wardenovať a musí byť potrestaný a dostane CT Ban na napr. 1.Deň (ktorý by trebalo na server pridať ako plugin ak tam nieje) a ak sa na JB server pripojí ako napr. sasukes zmienil poliak, srb, atď. tak on po slovensky alebo česky nevie a pripojí sa buď do CT a pozabíja nás alebo sa pripojí to T a bude ignorovať príkazy wardena pretože im neporozumie a musí dostať kill potom to buď leavne alebo sa pripojí k CT a pozabíja nás takže ja to nemyslím rasisticky ale tak že oni tam nemajú čo robiť oni majú vlastné serveri napr. poliaci určite, srbi neviem, rusáci viem že majú, a tak isto existujú aj anglické servery, a čo sa týka slova cheater som použil iba pri napr. Thermiksovi ale myslel som to zo srandy epoužil som vetu joj nejaký rus prišiel s hackmami áno videl som už také konverzácie ale ja som to nenapísal čo sa týka nadávok tie som použil 2x za čo by som sa aj chcel ospravedlniť ale keď dostanete cez smoke na mirage na mide hlavu tak kto by sa nenahneval (2x za sebou som tu hlavu dostal BTW) čo sa týka Minecraft serveru server sa vypol takže preto som skončil lepšie povedané majiteľ skončil, tá správa ohladne jailbreaku nebola zas tak dávno cca. 1-2 mesiace dozadu ale to je jedno, ako som pomahal s jailbrakom tak tu by som to dlho písal treba sa tam ísť pozrieť ak si to pamätáš ako to tam vyzeralo ale iba také velmi problemové veci sme riešily ako sú mapy, rtv, zrušenie padáku, flashlight plugin, a ďalej už a i neviem. a samozrejme keď sme riešily s majiteľom JB server tak som mu aj písal, snaď som odpovedal na všetky otázky, chcel by som sa ospravedlniť za tie gramatické chyby predsa píšem to cez mobil nie cez pc a tiež by som sa chcel ešte raz ospravedlniť za tie 2 nadávky a poviem vám že ja nerád sľubujem veci ale jednu vec vám sľúbim že moje nadávky sú odteraz na fóre, skupine, a serveroch minulosť, a ak my aj nadávka újde môžete mi kludne admina zrušiť takto by som sa dohodol :) a o taký ten týždeň posielam novú žiadosť a ak nevýjde tak vás nebudem ďalej trápiť ale potom by som vás poprosil aby aspoň niekto bol adminom na JB kvoli takýmto výtržníkom a hráčom ktorý ignorujú pravidla komunity PS: ešte záverečná otázka kde sa viem naučiť commandy pre adminov ?

MrFlexx20
inak robil som aj 2 promo videá na YT ale veľmi sa to neuchitilo našiel som iba 1 komentár v ktorom bolo napísane "hneď si idem zahrať" alebo niečo také odkaz na kanál na ktorom sú proma vám ak chcete možem poslať ale zbytočne pretože hovorím že sa to velmi neuchytilo :( ak by zte mali záujem o link napíšte ;)

MrFlexx20
ešte ma aj napadlo že stále keď sa pripojím na server tak sa pozdravím tak isto keď príde niekto z A-teamu sa pozdravím alebo aj keď príde loki sa mu pozdravím pretože to je kamarát (lepšie povedané kamarát na Steame) a napísal som mu iba takéo veci ako "jój loki zase si nás rushol a všetkých nás pozabíjal alebo loki ty máš normálne aimbot (samozrejme v dobrom povedané)" tak isto sa pozdravím aj thermiksovi, na 200% som este na niekoho zabudol ale tiež sa im pozdravím, áno stane sa že sa nepozdravím pretože som tak zakukaný do hry že nemám kedy stihnúť sa pozrieť do toho chatu iba vidím ako buď mňa alebo niekoho zabije a potom sa mu pozdraviť už by bolo divné lebo by si o mne myslel že či som normálna lebo on už je na serveri dobrých 4-5 kôl a ja som si ho všimol až teraz tak len to k tomu zdraveniu čo ma napadlo a čakám na vaše odpovede ;)

saxayze Administrátor
Vek podľa mňa nieje veľký problém skôr správanie mna najviac zarazila táto veta:2020-06-17 15:54:11 ja sa poznam s majtelom a adminmy c**jko :). A na ostané ani radšej nespomínam.Príde mi to ako nejake detinské správanie, čož naráža nato ako by si riešil konfilty atď.
Za mňa zaťial
nie
Skús požiadať neskôr keď zmeníš správanie.

- Marek - Administrátor
Zdravím Flexx,

kedže sa kolegovia už vyjadrili, tak to ešte zhrniem. Je určite fajn, že sa niekto hlási, aj na Jail a každý kto ho hral vie, ako to tam funguje a čo treba spĺňať.

V žiadosti si si protirečil, FreeSby tu dal výpis tvojho správania a v žiadosti uvádzaš, že správanie vieš ovládať. Bohužiaľ, myslím si, že veľmi nie.

Najprv sa vyjadrím k žiadosti ako bola napísaná. Dobrý komentár dal k tomu FreeSby, písanie "emoji" je fajn, ale do žiadostí sa to nehodí. Ďalej do budúcna pri písaní vypnúť Capslock. Chápem, že si chcel aby bolo vidieť, čo dokážeš, ale zároveň je to prvá veta, ktorú si všimneš pri pohľade na vlastnú žiadosť.

Tvoj vek je nízky, ale všetci dobre poznáme "ako už Sasuke" napísal, máme viac času ako deti a sme aktívnejší. Nie je to veľký problém, i keď na tej žiadosti je vidieť, že ešte si veľmi mladý.

Bol si admin na Minecrafte, to nás ale veľmi nezaujíma, kedže adminovanie sa veľmi odlišuje a maximálne sa tam banuje za to isté, a to je správanie.

Najväčším tvojim problémom, ktorý nemáš len ty, ale aj mnoho iných na svete a to je správanie. Naše servery sú sprístupnené celému svetu, navštevujú nás aj zo zahraničia, a preto to treba rešpektovať. Kedysi som aj ja tak behal po serveroch, aby som si zahral. Správanie je vec, ktorá sa dá zmeniť, teda pokiaľ budeš chcieť. Bohužiaľ na základe výpisov chatu, to je hrozné. Keby sme dávali bany za každú "hlúposť", nemali by sme na servery nikoho.

Odporúčanie: Zmeniť správanie voči ľudom, cudzincom, či používanie nadávok. Ak ti niekto lezie na nervy, tak si zanadávaj v úzadí svojej izby. V prípade, že sa správanie zmení, podaj si novú žiadosť, kde to posúdime znovu.

Marek
„Život je ako hra: nezáleží na tom ako dlho hráš ale na tom ako to bolo zahrane ...“

Adminom od 17.12.2015.

FreeSby Administrátor
A ak sa chceš ešte zastaviť pri tých videí čo si točil pre nás ako nič vzlom ale kvalita tých videí je hrozná to som ti už písal a vyjadril si sa mi takto...
A tu zase ukazuješ svoje správanie.. a určite si to nemyslím len ja že tie videá sú horzné a potom si vyskakoval po mne a Sasuke..

https://prnt.sc/t3ss...

Ako som napísal vyššie dám ti šancu do týždňa ukáž že vieš zmeniť svoje chovanie a máš Áno.

sasukes Administrátor
Podla mna požiadaj o prava tak o mesiac, 2 ak budeš ešte dovtedy aktivny
tyžden ja kratko na to aby si zmenl spravanie

admin Hlavný administrátor
no neviem, neviem:

Last Connect: Wed. Jun. 17th, 2020 @ 16:13:52

server na ktorom chces prava bol si na nom posledny krat napojeny 17 juna nebars dobre
Upravil admin Hlavný administrátor dňa 26.06.2020 23:24
AK TI ODPOVEĎ VO FÓRE POMOŽE NEZABUDNI POĎAKOVAŤ ciže palec hore

http://steamsignature.com/card/0/76561198022544344.png

sasukes Administrátor
Pán Flex si to rozmyslel

Zamikam

neprijaty, sam sa toho vzdal

Prejdite na fórum:
Užívateľov online: 2            Hostí online: 33     
Avatar LoneWolf Administrátor ONLINE
Avatar admin Hlavný administrátor OFFLINE
Avatar ivaNka Hl. Admin serverov OFFLINE
No avatar Kub0 OFFLINE
No avatar calliope Administrátor OFFLINE
Avatar sasukes Administrátor OFFLINE
Avatar saxayze Administrátor OFFLINE
No avatar Paprika Administrátor OFFLINE
No avatar offeN OFFLINE
No avatar REDQOO OFFLINE
Najnovší užívateľ: Kub0

Celkom návštev: 2,491,752
Zaregistrovaní uživatelia: 2378

Štatistika webu
Všetkých tém vo fóre: 600
Všetkých príspevkov vo fóre: 7415
Všetkých komentárov : 121
Všetkých noviniek: 111
Všetkých článkov: 27
Príspevkov v shoutboxe: 1848
Zabanovaných užívateľov: 95
Posledný BAN
Posledný ban na cs 1.6 serveroch:
Nick: 'Nimessh0FF'
ID: STEAM_0:0:457603111
Admin: Lumen
Dôvod banu: Laming/Demencia
Dĺžka banu: 1 Hodina
Na serveri: Game-server.sk | Snow (fy_snow)
Posledný ban na csgo serveroch:
Nick: Jan či
ID: STEAM_1:0:536441634
Admin: lonewolf
Dôvod banu: Wallhack
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | CSGO OldDust2/Mirage [!ws !knife !gloves]
Štatistika banov na CS1.6:
Celkom adminov: 11
Dnes udelených banov : 0
Celkom banov : 8151
Top admin: laibach Udelených banov: 581

Váš status:
Nemáš u nás BAN
Štatistika banov na CSGO:
Celkom adminov: 5
Dnes udelených banov : 12
Celkom banov : 4696

Váš status:
Nemáš u nás BAN
Práve teraz online administrátori 1
Bodový systém
MiestoNickBody
1brandess385
2M381
3Sukelino237
4Smajlo88193
5Woody156
6Jolo128
7Klaudi113
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Loki Vip
09.07.2020 10:44
ak niekto ma problem so spustanim CSGO po dnesnom update - overwolf z TS3 je potrebne vypnut a taktiez zrusit to, aby sa CSGO nespustalo pod admin pravami
FreeSby Administrátor
21.06.2020 17:01
Nástup na Apolo 31 za 3.. 2.. 1.. :D
Lumen Hlavný administrátor
20.06.2020 08:01
jj nastup do vykonu trestu, vyprsana zelena karta, navrat na domovsku planetu, atd.
- Marek - Administrátor
19.06.2020 02:29
Odišli z viacerých dôvodov..
No avatar
BOT Kapriss Vip
18.06.2020 11:33
Kde su admini :O
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů Game-server.sk ServerBook.cz