MENO: HESLO:
REGISTRÁCIA |ZABUDNUTÉ HESLO
Žiadosť na post ADMINA CS 1.6
Žiadosť o Unban CS 1.6
Výsledky žiadostí
Vyskúšať GoldenVIP
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Žiadosť na post ADMINA CS:GO
Žiadosť o Unban CS:GO
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Čítať tému
Game-server.sk » Counter-Strike : Global Offensive » Žiadosť o unban na csgo server
 Vytlačiť tému
Dôvod/Ospravedlnenie...
JayNight98 Vip
Ja len nechápem jedno. Prečo z toho robíte také oplietačky ohľadom tska keď som zmazal to čo som spravil len ja... Nechápem ja som zmazal svoju prácu ktorú som spravil a vy ste nahnevaný teraz ako keby ste to spravili všetko vy a potom mi dali práva, ja to celé premazal. To bola len moja práca a spravil som to kvôli tomu že ma každý v poslednej dobe pred banom ignoroval písal mi nemenovaný admin že sa v adminchate bavíte o tom ako by ste ma hodili žralokom najradšej, aký som debil a ďalšie takéto veci. Mne by to nevadilo keby ste mi to povedali rovno a nie za chrbtom to ma nahnevalo na tom najviac preto som tsko premazal a prvé dva mesiace po bane mi aj bolo jedno čo ako bude netrápilo ma to ale teraz som chybu oľutoval. Neviem čo ešte viac vám mam k tomu povedať. Vyskúšajte si to isté ako ja že vás budú ľudia ohovárať za chrbtom a vy len budete počúvať že aký si ko... a že ako ti je.. atď a chcem vidieť ako by ste sa vy zachovali po tom či by ste ďalej robili s úsmevom tsko pre tých ktorý vás ohovárajú len...

Ešte raz sa ospravedlňujem za svoje chovanie ale už to nešlo nemal som už chuť počúvať či na servery či na webe aký som debil, a že som neschopný atď
//NightRiders <-- CLICK

sasukes Administrátor
To stymi zralokmi bolo po ubrati vsetkych tvojich prav, to sme rozmyslali uz na bane ktiry mas teraz, a na tsku si vymazal vsetko, a bolo potreba urobit vso odznova, takze teraz len vypustas hnev do tejto sekcii.

takze stale neviem i com si sa chcel bavit s majitelmi ked to stalu tu nechces napisat
U made my day ;) :D

- Marek - Administrátor
Jay pozri, ja som bol proti tomu aby si dostal práva na tsko, ale Laibi ti dal šancu. On vie určite viac, čo všetko si vymazal. Stačilo napísať, že ti donášal, konverzáciu kde sme riešili teba, nepamätám si, že by sme ťa tam urážali, ale ak padla nejaká nadávka, tak to treba pochopiť. Vtedy sme boli viacerí vytočený. Admin chat je na to, aby sa tam riešili veci ohľadom webu, serveru či adminovania. Každý berie slovo ohováranie inak, myslím, že väčšina si tým prešla a častokrát ani nevieš kto z tvojho okolia ťa ohovára. To, že si bol nahnevaný aj ty chápem, s úsmevom by som to nerobil asi ani ja. Ja tvoje ospravedlnenie príjmam, to či si debil a podobne neviem posúdiť, nie som psychiater, ale bol si určite predtým. Dával si bany ľudom bez akéhokoľvek dôkazu. Lumen aj s Laibachom sa už vyjadrili a pochybujem, že to prehodnotia. Je fajn, že to chceš dať na pravú mieru, ale každým príspevkom si len prihrievaš polievku a nepomáhaš si.
„Život je ako hra: nezáleží na tom ako dlho hráš ale na tom ako to bolo zahrane ...“

Adminom od 17.12.2015.

Lumen Hlavný administrátor
Nie , my sme ta neohovarali za chrbtom, proste som ta jednou vetou spomenul v adminchate (tusim to boli prave tie zraloky), to bolo cele "ohovaranie" a niekto druhy tam odpisal ze OK. Alebo nieco v tom zmysle.
Zas nerob z komara somara, mne ludia popisali aj ovela horsie veci a zijem, ver ze aj o tebe este budu pisat a vraviet a co teraz? Vitaj v realnom svete.
A hlavne to bolo to az potom ako si dosral TSKO.
Pripadne to este mozem pozriet presne, ked si spomeniem presnejsie kedy to bolo. Alebo vies co ? Nech ti to posle ten admin, co ti to posielal aj predtym (keby som zistil ktory to je, hned sa s nim rozlucim), precitas si sam. Boli by sme ta aj chvalili , ale velmi nebolo za co.
Vlastne raz bolo, dostal ban hrac, ktoremu si aj ty predtym dal ban, a pisal som nieco take ako: aspon v tomto mal jaynight dobre oci.

A ten teamspeak sme ti vobec nechceli davat robit. To len ty si stale vypisoval mne na steam, aj tak si u mna nepochodil, tak si obratil na druheho majitela, cim si vlastne siel poza chrbat mne. Vedel si, ze nechcem ,aby si do toho vrtal, ale aj tak si si nedal pokoj. Druha vec je, ze je fajn, ze si si zmazal svoju robotu, ale preco si nedal veci do povodneho stavu?

A robis tu zo seba obet, ale zas taky svaty si nebol , inak by si nemal chatban na CSGO od Ivanky.
Člen rádu nemilosrdných sestier administrátoriek.
Serve and protect (read: punish and enslave)

sasukes Administrátor
tu mas co sme pisali v adminchate so zralokmi

freesbyy  - 06.11.2019 14:53: Ako ten "MarZoXx" sa nepoučí nadáva každému kde môžem poslať dôkaz že, sa to zhodnotí a uvidí sa čo dál ?

Lumen  - 06.11.2019 01:18: ako vravia psychiatri: Ukazte mi normalneho cloveka a ja ho vyliecim

Animal  - 05.11.2019 12:17: Nie  si úplne v pohode

Lumen  - 05.11.2019 09:58: hodit jaynighta98 zralokom

admin  - 04.11.2019 18:29: a co navrhujes...hm

sasukes  - 04.11.2019 17:16: dobre tak replay boti crashuju server a neda sa ich ani vypnut 

sasukes  - 04.11.2019 17:07: ok tak cely plugin

mas 0 dovodou sa na toto stazovat

JayNight98 Vip
Tam bolo viac takých to urážiek napríklad keď som hral na serveri tak pár krát do mňa niekto z adminov zaril že čo že už niesom v ateame nepametám už že kto to bol ale stalo sa to pár krát a to ohováranie bolo aj na serveri hneď ako sa odtiaľ odpojil admin alebo niekto kto mal permisie tak to tam bolo samé že tvoja mama je pi** a ohováračky ja som sa už potom v poslednom čase snažil krotiť tých ľudí ale nešlo to a keď ja som napísal že je niekto ko*** tak hneď to ivanka riešila nič v zlom ale niektorý tam písali 4x viac nadávok a nikoho nikto neupozornil to ma trebalo až tak focusovať, že som bol jedniný na ktorého sa vždy pozeralo ? Ja som napísal jednu nadávku a hneď prvé upozornenie napísal som ešte jednu a dostal som chatban od ivanky. Áno ja som vedel že som spravil chybu a preto som si ani nechcel požiadať o unban na chat pretože som vedel že som nemal ale preto som si požiadal lebo som v tom chate videl nielen seba kto nadáva a nitko s nim nič nerobí. Áno na ts si spomínam aký bol predtým ako som sa ho ujal a prerobil za to sa ospravedlňujem že som ho nedal do pôvodneho stavu ale tie 2 či 3 roomky čo tam boli tak snaď nikomu nevadili pokiaľ áno tak sa ospravedlňujem a ešte myslím že Laibach alebo niekto hovoril že som mu odstránil permisie. Nebolo to tak ja som premazal ikonky čo som porobil a pravdepodobobne keď som zmazal ikonku Majiteľ tak sa to automaticky hodilo do Server Admin ako je to prednastavené a vymazalo z nej všetkých okrem mňa to som si ani neuvedomil v tej chvíli.
//NightRiders <-- CLICK

sasukes Administrátor
pamatam jak som upozornoval ludi vratanie teba ked si bol adminom este aby si velmi nenadaval a aby si isiel viac prikladom pre hracov ale ten chatban si dostal lebo ak sa nemylim, dufam ze nie, si nazval nejak skaredo ivanku a ta uz nemala nervy.

ps. neviem ci si to bol ty s tou nadavkou na ivanku alebo marzox,

JayNight98 Vip
Ja som Ivanku určite nijak škaredo nenazval. Dostal som ten chatban pred za to čo som napísal vyššie.
//NightRiders <-- CLICK

freesbyy Administrátor
Urážky, ne-urážky sám si niektorých ohováral a písal im na steam profil svoje výbušné emócie! A to stým tskom myslíš vážne že si robil celé tsko sám určite zopár nastavení tam bolo a chudák Laibach zase všetko odznova musel nastavovať. A ak ťa to až tak zobralo že niektorí ťa ohovárali za chrbtom čo k tomu dodať takých ľudí si netreba všímať. Ale určite tí dotyčný mali dôvod ti toto urobiť.
Ja napríklad takýchto ľudí ani nepotrebujem. .
Raz za to všetko pôjdem do pekla ! *devil*

Loki Administrátor
Pozri JayNight, toto nie je tvoj jediny zivot, treba tomuto portalu dat proste pauzu, presunut svoju energiu a mysel niekam inde a potom sa vratit s cerstvymi myslienkami, toto je len jedna etapa z tvojho zivota aj ja som bol problematicke dieta a tinedzer, velmi dobre ta chapem pretoze aj ja som taketo veci robil a potom som sa hneval na ostatnych, ze hrubo reagovali. Je to pre teba frustrujuce, tomu rozumiem, no svet sa ti kvoli tomu nezruti, su aj ine portaly, ktore maju dobru komunitu, hlavne nepremrhaj svoje dalsie sance.

admin Hlavný administrátor
bolo tam viac roomiek a nemal som prava vobec takze som ho musel preinstalovat na novo a nastovat vseko o zakladu aby ho mohol nacitat server status a tak dalej
AK TI ODPOVEĎ VO FÓRE POMOŽE NEZABUDNI POĎAKOVAŤ ciže palec hore

http://steamsignature.com/card/0/76561198022544344.png

IvaNNNka Hl. Admin serverov
Ako ze prečo si ho asi dostal, neviem ci to bolo v čase, kedy si už bol admin. Keď nadáva obyčajný hráč tak sa to dá porovnať k adminovi?
Okrem toho si vtedy už mal asi aj podanu žiadosť, alebo to bolo niekedy v tom období.
Keď nadáva admin hráčom tak čím iným by si to potrestal? Mali sme ti odobrať práva hneď vtedy asi nie?
Okrem toho si zostal ešte z ľútosti aj VIP a bud rad ze nemáš permy na serveroch a webe
Boh odpúšťa, ja nie! :)

Lumen Hlavný administrátor
Lock
Člen rádu nemilosrdných sestier administrátoriek.
Serve and protect (read: punish and enslave)

Prejdite na fórum:
Užívateľov online: 0            Hostí online: 22     
No avatar Fastungel_420 OFFLINE
No avatar jozinoo Administrátor OFFLINE
Avatar Otaznik Administrátor OFFLINE
Avatar sasukes Administrátor OFFLINE
No avatar Kalabas94 OFFLINE
Avatar Animal Administrátor OFFLINE
Avatar admin Hlavný administrátor OFFLINE
Avatar CANYON Administrátor OFFLINE
Avatar - Marek - Administrátor OFFLINE
Najnovší užívateľ: Kalabas94

Celkom návštev: 2,371,010
Zaregistrovaný uživatelia: 2361

Štatistika webu
Všetkých tém vo fóre: 583
Všetkých príspevkov vo fóre: 7365
Všetkých komentárov : 125
Všetkých noviniek: 113
Všetkých článkov: 27
Príspevkov v shoutboxe: 1840
Zabanovaných užívateľov: 143
Posledný BAN
Posledný ban na cs 1.6 serveroch:
Nick: No Name
ID: STEAM_0:0:818654475
Admin: Parzival
Dôvod banu: Laming/Demencia
Dĺžka banu: 1 Týždeň
Na serveri: Game-server.sk | Only Dust2 [FreeGuns] (de_dust2)
Posledný ban na csgo serveroch:
Nick:
ID: STEAM_1:0:533443061
Admin: SasukeS
Dôvod banu: Cheating
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | CSGO OldDust2/Mirage [!ws !knife !gloves]
Štatistika banov na CS1.6:
Celkom adminov: 10
Dnes udelených banov : 0
Celkom banov : 8038
Top admin: laibach Udelených banov: 573

Váš status:
Nemáš u nás BAN
Štatistika banov na CSGO:
Celkom adminov: 8
Dnes udelených banov : 18
Celkom banov : 4250

Váš status:
Nemáš u nás BAN
Práve teraz online administrátori 0
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

02.02.2020 15:33
uz ma ban a s tymto formularom si mozes zarobit body a tie body potom vymenit za vip tu je o tom novinka http://www.game-serv...ead
more=99
02.02.2020 15:27
vdaka za nahlasenie ale do buducna pouzij toto na servery !call alebo tento formular http://www.game-serv...pag
e_id=50
No avatar
Pavel
02.02.2020 15:19
arena 1v1 cheater
Loki Administrátor
30.01.2020 22:45
dal si calladmin?
No avatar
Pavel
30.01.2020 19:47
aktualne na arene je pod menom shorud cheater prídavam link dajte mu ban. Nejaké decko s AB https://steamcommunity.com
/profiles/7656119902000264
3/
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů Game-server.sk ServerBook.cz