MENO: HESLO:
REGISTRÁCIA
Žiadosť na post ADMINA CS 1.6
Žiadosť o Unban CS 1.6
Vyskúšať GoldenVIP
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Žiadosť na post ADMINA CS:GO
Žiadosť o Unban CS:GO
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Čítať tému
Game-server.sk » Game-server.sk » Voľná debata
 Vytlačiť tému
Óda Natsukemu, LoneWolfovi a jozinovi
Loki Vip
nemám básnické črevo, preto nečakajte rýmy či poriadne premyslené metafory

pred dvomi mesiacmi sa tu objavilo moje obvinenie o nemenovanom pánovi C., ktoré som, ešte počas môjho pracovania na ňom, považoval za dosť (seba)deštruktívny krok tak pre mňa ako aj pre admin tím, preto by som chcel spísať pár vecí, zahojiť pár rán ak ešte existujú, prípadne vyrovnať tie jazvy, ktoré po slovnej potýčke ostali

mojim cieľom nebolo polarizovať admin tím, zničiť Vám alebo mne vzťahy s ostatnými, ani zbaviť sa "lepšieho hráča" na servery či sabotovať človeka, ktorý mi nevyhovuje; tu by som chcel poďakovať LoneWolfovi a pánovi C. za to, že ako jediní ocenili moje video a teda prácu pre server

naozaj som to nerobil pre seba, dokonca ani pre adminov, no skôr pre komunitu GS, no najmä pre chuť bojovať za pravdu, hoci je pravda častokrát "ponorená" v mútnej vode - v takom prípade je vodu buď potrebné vyčistiť od špiny alebo túto pravdu z mútnej vody vytiahnuť (zvolil som očividne vytiahnutie) čo pravdaže pokojnú vodnú hladinu rozzúri až kým sa neskôr neupokojí opäť (vopred sa ospravedlňujem za moje trápne metafory, každý sme iný)

iní ma za túto prácu kritizovali, právom či neprávom, to mi je jedno, no dnes ich chápem, pochopte ma však: video som spravil tak, aby bolo stráviteľné a aby bolo najočividnejším dôkazom, nie aby som len ukázal tie najhoršie prestupy - veď ak budete pozerať niekoľko dém ktoré majú dokopy 30 minúť, skôr či neskôr sa znudíte do smrte a mnohé detaily Vám uniknú, nezáležiac od toho, či ste adminom roky a zabanovali ste tisíc rage hackerov, častokrát ide o detaily a to platí stokrát toľko v momente, keď ide o legit cheatovanie, video bolo teda mojou ľúbostnou poéziou - krátkou no výstižnou, vynechal som pritom mnohé iné veci, ktoré by mohli aj veterána v adminovaní zmiasť, napriek tomu som očividne vzhľadom na vaše vtedajšie reakcie odviedol neadekvátnu prácu a dnes si to v mnohých prípadoch uvedomujem, za videom si však stojím a preto som ho publikoval verejne, odporúčam si ho pozrieť ak si chcete všimnúť detaily, na ktoré je potrebné sa zamerať pri legit cheateroch

a teraz k ďakovaniu:

LoneWolfovi, že sa ma zastal kdekoľvek bol a vraj sa hádal kvôli mne s pánom C. aj na discorde, aj za to, že nosil za mňa kríž na servery kde ho nerešpektovali fanboyovské detiská a iní trošku viac naivnejší ľudia, ktorých si náš/váš bývalý kolega obmotal okolo palca

jozinovi za skvelú prácu čo sa týka objektívneho a presného zhodnotenia dema, bez nepotrebných citových zafarbení, blamáží a iných nonsensov, priamo k veci vedel, ktorá bije, tu vopred úprimne píšem, že veteránstvo v akejkoľvek práci je k ničomu, ak drvivú väčšinu času človek strávi robením tej najjednoduchšej veci, preto som vedel, že mechanická zručnosť v hre bude v rozhodovaní o vine/nevine pána C. najväčším bodom, s najväčšou váhou, a to sa aj (nanešťastie) preukázalo, môj dôkaz od najlepších hráčov servera a ich vyjadrení na margo pána C. mal byť mojim potvrdením toho, že vysoká mechanická zručnosť je chlebom a soľou v rozhodovaní sa o zručných legit cheateroch, napriek tomu plne chápem Lumena, prečo sa na tento neadekvátny dôkaz vyjadril negatívne, úplne som tieto reakcie čakal, no spravil som to z dobrého, vyššie uvedeného dôvodu

a nakoniec veľké ďakujem aj Natsukemu, ktorý ma, musím uznať, riadne nasral svojou náhlou, dozadutočivou zmenou názoru, neviem čo za tým bolo, či to bol pán C. ktorý ťa obalamutil a rozmútil túto 'vodu', alebo to bolo niečo iné, no skôr či neskôr si sa ustálil a vedel si, že niečo nie je v poriadku... to mnohí ľudia jednoducho nespravia pretože sú prihrdí, ty si sa narozdiel od nich preukázal ako flexibilný človek s otvorenou mysľou, hoci musím uznať, že som bol spočiatku riadne naštvaný, no potom si cez tie všetky lži, pokusy o odvedenie pozornosti, vyhovárania, utajovania (a následne 'ups haha zamlčal som to lebo som sa bál vašej reakcii';) a manipulácie videl, pes bol v kúte a nemal kam ísť, preto reagoval tak, ako reagoval a ty si to vedel vycítiť, psychológia jednoducho nepustí, som rád, že si ako jediný toto zaujímavé chovanie pána C. zachytil

som rád, že pravda nakoniec vyšla najavo, hoci to bolo až vo forme "červených písmenok na boku profila pána C." čo vás nakoniec presvedčilo, no lepšie neskoro ako nikdy *beer*
Upravil Loki Vip dňa 16.10.2020 13:03
Calliope, ak toto práve čítaš, chýbaš mi! *beer*

LoneWolf Administrátor
Milé, som rád že sa to nakoniec vyriešilo a pravda vyšla na povrch. Za tvoju snahu ti ale možme iba poďakovať a privítať naspäť sa serveri :)
Penáze, penáze, penáze, penáze hýbu tým svetom

sasukes Hl. Admin serverov
Týpek menom C je vyriešený ale ešte jeden ostáva, žiaľ keď prídem ja na server týpek hra Max 3-4 kola a odpojí to
Ak potrebuješ s niečim poradit, najdeš ma tu:
https://discord.gg/3...

Loki Vip
kto to
Calliope, ak toto práve čítaš, chýbaš mi! *beer*

Prejdite na fórum:
Užívateľov online: 0            Hostí online: 49     
Avatar LoneWolf Administrátor OFFLINE
No avatar Becat OFFLINE
No avatar JakubeL OFFLINE
No avatar Paprika Administrátor OFFLINE
Avatar sasukes Hl. Admin serverov OFFLINE
Avatar admin Hlavný administrátor OFFLINE
Avatar ivaNka Hl. Admin serverov OFFLINE
Avatar saxayze Administrátor OFFLINE
Avatar CANYON Administrátor OFFLINE
Avatar jozinoo Administrátor OFFLINE
Najnovší užívateľ: JakubeL

Celkom návštev: 3,757,162
Zaregistrovaní uživatelia: 2448

Štatistika webu
Všetkých tém vo fóre: 634
Všetkých príspevkov vo fóre: 7821
Všetkých komentárov : 121
Všetkých noviniek: 112
Všetkých článkov: 27
Príspevkov v shoutboxe: 1875
Zabanovaných užívateľov: 95
Posledný BAN
Posledný ban na cs 1.6 serveroch:
Nick: 'Nimessh0FF'
ID: STEAM_0:0:457603111
Admin: Lumen
Dôvod banu: Laming/Demencia
Dĺžka banu: 1 Hodina
Na serveri: Game-server.sk | Snow (fy_snow)
Posledný ban na csgo serveroch:
Nick: Wiktoria Kosnowska on tiktok '-'
ID: STEAM_1:0:565023241
Admin: Paprika
Dôvod banu: Multi-Hack
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | CSGO OldDust2/Mirage [!ws !knife !gloves]
Štatistika banov na CS1.6:
Celkom adminov: 11
Dnes udelených banov : 0
Celkom banov : 8151
Top admin: laibach Udelených banov: 581

Váš status:
Nemáš u nás BAN
Štatistika banov na CSGO:
Celkom adminov: 5
Dnes udelených banov : 7
Celkom banov : 43

Váš status:
Nemáš u nás BAN
Práve teraz online administrátori 0
Bodový systém
MiestoNickBody
1brandess385
2M381
3Sukelino237
4Smajlo88193
5Woody156
6Jolo128
7Loki Vip127
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

admin Hlavný administrátor
09.10.2020 14:48
uz tyzden ma prava dole
No avatar
Loki Vip
09.10.2020 11:25
isto calliope dostal VAC za skinchanger natocene video teda davam verejne nech to vidia aj ini
admin Hlavný administrátor
28.09.2020 22:27
nie
Otaznik Vip
28.09.2020 15:49
Zdravím rýchla otázka môžu byť 2 VIP na jednom web ID??
sasukes Hl. Admin serverov
15.09.2020 23:57
Na liste zeleným SERVERY, pod názvom game-server.sk
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů Game-server.sk ServerBook.cz