Slider
Žiadosti                             Dátum: 27. 03. 2019
Žiadosť na post ADMINA CS 1.6
Žiadosť o Unban CS 1.6
Výsledky žiadostí
Vyskúšať GoldenVIP
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Žiadosť na post ADMINA CS:GO
Žiadosť o Unban CS:GO
Výhody Golden VIP
Zakúpenie Golden VIP
Čítať tému
Game-server.sk » Counter-Strike 1.6 » Sťažnosti
 Vytlačiť tému
stiznost na admina Lachy
OnlyForFun_
Na každom portáli sú taký....Asi nám závidia že máme práva tak nás vyprovokujú a snažia sa aby nám ich odobrali a takto to potom skončí keď sa necháme vyprovokovať....Kava
S pozdravom OnlyForFun^

Lumen Hlavný administrátor
Lachy predsa dostal druhu sancu. A hned o mesiac vam ukaze ako sa adminuje. Ti , co sa mu vysmievate a podobne, nezabudnite, ze bude adminom znova *music*
Člen rádu nemilosrdných sestier administrátoriek.
Serve and protect (read: punish and enslave)

Pain
Ku tejto stažnosti na lachyho mam jednu aj možno viac pripomienok vcera dal ban jednému hracovi zato, že samu vysmieval na skype.....Druhá robí blbosti a zneuživa práva a provokuje....

Lachy35
Paine a o cem se tu asi ted bavime ? -.- .. Mimochodem ty mas co rikat ... -.-
24.media.tumblr.com/b6e3ebd1e571fb117c67171f8d6f0ab6/tumblr_mmhhabYxfD1r9bfqro1_400.gif

Pain
K veci som napísal ked si taký mudry daj screen ked simu dal ban ako ja viem a ako on tvrdil iba na skype ti písal to nič neznamená ...(screen z hry)

Lachy35
Screeny jsem posilal lumenovy.. ale to jak mi nadaval to videli hraci .. jenze mu stoji za zadkem.. lumenovy jsem poslal screeny z dneška
24.media.tumblr.com/b6e3ebd1e571fb117c67171f8d6f0ab6/tumblr_mmhhabYxfD1r9bfqro1_400.gif

Pain
:D

lh5.googleusercontent.com/-nCfQze7LFDU/UxpxeQ6NBDI/AAAAAAAAAQ4/hV5J63_BTfU/s128/2014-03-07_00004.jpg
https://lh5.googl..._00004.jpg

lh4.googleusercontent.com/-l_9JUQVtQpU/UxpxcozrhdI/AAAAAAAAAQw/dAW4Xm3tRIA/s128/2014-03-07_00002.jpg
https://lh4.googl..._00002.jpg

Screeny som si pozrel. Ide o to, ze ak nadava hrac, dostane ban, na nejaky cas. Ak nadava uplne ako idiot a na rodinu, dostava ban na stalo.
A ak nadava admin, prichadza o prava. A to sa stalo presne tebe. Kym si bol admin a nadavali ti, mohol si ich upozornovat, banovat a kickovat. Ale ty si sa nechal vyprovokovat a zacal si im nadavat tiez. A TO JE TO NAJHORSIE, CO SI MOHOL SPRAVIT. Ak ti vypisuju na skype tak ich ignoruj, ak ti nadavaju na serveri, upozorni na to admina. Verim, ze mesiac bez prav sa ti nebude pacit. Ale ani nam sa nepacili tvoje nadavky.
Člen rádu nemilosrdných sestier administrátoriek.
Serve and protect (read: punish and enslave)

Separ z Gramo rokkaz
Tiež mám niečo na Lachyho....Všade sa tu píše že admin má reprezentovať portál a server na ktorom hraje lenže Lachy nieje vôbec príkladom....Bezdôvodne sa posmieva, slovne útočí a robí mnoho ďalších vecí by som tu mohol menovať. Teda ak Lachy takto reprezentuje tento portál tak musím konštatovať že je na veľmi biednej úrovni....

Odysee
Lumen napísal:

"Smutna Fufinka :(<500><VALVE_0:0:1136188065><TERRORIST>" say "on to je retard vis"

Ohladom veku: tak hlavne na jailbreaku necakam , ze sa budu hlasit 20 a viac rocni ludia.
Jeffo, kolko si mal, ked si zacal adminovat ? *devil*

myslím si, že keby bol portál známejší, tak by nebol problém so staršími adminmi :)

Odysee
Lachy35 napísal:

taky bych tu chtel neco napsat .. Kdyz jsem byl na serveru tak prvne v pohode vseci .. pak prijdu a OPS prijde fufinka a zaci na to byt zle.. nevim co proti me ma kdyz jsem se ptal tak odpovedela: to ze te tu nikodo nema rad . az na nejake (GAYS) ............... a toto ma byt co za odpoved? :O a na tom skypu co mi psal Meatflay (antikiller) to uz me rupli nervy .. a kdyz jsem sel na server chvili spect za jiny nick tam tam jeste psal: Pockej jdu nadavat lachymu... a to ze jsem mu vyhrozoval jen tak banem to nic nebylo .. to mi potvrdi RicoSVK, klidne nekomu prekopiruji cely skype rozhovor at vidi co mi pise, ale uz jsem to neunesl .. A scrapy: ten nick jsem mel od vcerejska jak to tam furt menili pak jsem si dal nick: -=batman=- ... a az POTOM jsi mi dal BAN .. a jeste scrapy na to ze sem ti vyplnil celou prihlasku na admina (krome veci o sobe ) se mi teda pomalu jakoze mstis a stojis za fufinkou .. ale toto koncim delejte si to jak chcete ale ze oni me nadavaj OK a ja jim neco reknu nebo dam BAN . .hned vyhrozujíí odebranim prav a ze jsem DEMENT...[/color]

Viem, že do tohoto mi nič nie je, ale toto je jasná reakcia dieťaťa... Zvýraznil som to červenou... Naozaj, kámo, trošku dospej kým ti vrátia tie práva, ber to ako radu od skúseného hráča/admina :)

Lachy35
Starý dobrý časy. *boss* :D :D

Prejdite na fórum:
Užívateľov online: 0 ║ Hostí online: 5
Avatar Lumen Hlavný administrátor OFFLINE
Avatar sasukes Administrátor OFFLINE
Avatar TIGER Administrátor OFFLINE
No avatar AndelFallen Administrátor OFFLINE
Avatar IvaNNNka Hl. Admin serverov OFFLINE
Avatar admin Hlavný administrátor OFFLINE
No avatar relis Administrátor OFFLINE
Avatar saxayze Administrátor OFFLINE
Avatar Reywon Administrátor OFFLINE
Avatar - Marek - Administrátor OFFLINE
Najnovší užívateľ: Xeo

Celkom návštev: 779,565
Zaregistrovaný uživatelia: 2087

Užívatelia ktorý majú dnes narodeniny: IceFaper (22) , Bager (19)

Štatistika webu
Všetkých tém vo fóre: 485
Všetkých príspevkov vo fóre: 6564
Všetkých komentárov : 121
Všetkých noviniek: 109
Všetkých článkov: 27
Príspevkov v shoutboxe: 1718
Zabanovaných užívateľov: 81
Posledný BAN
Posledný ban na cs 1.6 serveroch:
Nick: noscope
ID: STEAM_0:0:392536966
Admin: Lumen
Dôvod banu: Cheater
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri: Game-server.sk | Dust2 [FREE GUNS] (de_dust2)

Posledný ban na csgo serveroch:
Nick: Ryder
ID: STEAM_1:0:491793768
Admin: CONSOLE
Dôvod banu: [SourceSleuth] Duplicate account
Dĺžka banu: Permanent
Na serveri:

Štatistika banov na CS1.6:
Celkom adminov: 11
Dnes udelených banov : 0
Celkom banov : 7989
Top admin: laibach Udelených banov: 570

Váš status:
Nemáš u nás BAN

Štatistika banov na CSGO:
Celkom adminov: 8
Dnes udelených banov : 13
Celkom banov : 2038

Váš status:
Nemáš u nás BAN

Práve teraz online administrátori 0
Bodový systém
MiestoNickBody
1brandess384
2M381
3Sukelino237
4Smajlo88193
5Woody156
6Jolo128
7Repi92
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

TIGER Administrátor
24.03.2019 00:07
xD tak VAC GG braško . xD
doktor awp Hl. Admin serverov
18.03.2019 23:52
*beer*
IvaNNNka Hl. Admin serverov
17.03.2019 13:32
@Lumen: Hlavný administrátor :DDDD
16.03.2019 18:56
cheater
16.03.2019 18:56
ale je to smutne , taky mlady a uz ch...